^Powrót na górę

Góry - pozostałe sprawy

Szlakiem wyzwań

Kolega Chomik podzielił się ze mną informacją, uruchomił swoją stronę www. szlakiemwyzwan.pl.

 

Pewnie ten projekt skierowany jest dla tych, których nie ma. Nie ma na facebuku. Do takich osób zaliczam się ja i dlatego dla mnie ta stroną będzie niewątpliwie źródłem informacji o wyczynach Chomika i źródłem kompleksów. Bo ja takich ładnych zdjęć nie mam. Bo tam gdzie chodzę to nie ma zbyt wiele światła, rzadko aparat się znajduje.

Podobno korpulentny Chomik zmienił sylwetkę. Już jest bardziej opływowy. Jak tak dalej będzie się wyszczuplał, to będzie mógł się schować w rzucanym przeze mnie cieniu.

Przeglądnąłem artykuł z 5 lipca bieżącego roku. Od razu rzuciła mi się w oczy czołówka wieńcząca głowę Chomika. To takie zboczenie, że jak widzę czołówkę to się jej przyglądam. I nie jest wcale podobna do kostki. Czyżby zdrada serii czołówek, czy może to nowy produkt?

 

Chomik na swojej stronie ma zamiar informować o stawianych i realizowanych wyzwaniach. Może swoją postawą inspirować innych do działania, jak np. w radiowej Trójce gdzie namawiają do wzięcia udziału w ramach akcji „Biegam bo lubię”. Ale gdzie im do różnych telewizji, gdzie co chwilę jest program w stylu „grubnę, bo żrem, bo gotuję” i jedynie „gwiazdy” zażywają ruchu w programach typu „gwiazdy wypróżniają się na lodzie czy trawie”.

Życzę Chomikowi wytrwałości, wielkiej oglądalności, a gdy będzie wielką gwiazdą to zrobię sobie z nim swit focię.

 

P.S.

Chomik chce się chyba wypromować dzięki mnie. Bo wie, że liczne rzesze ludzi (liczonych w dziesiatki dziennie) oglądają moją stronę:)

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.