^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy

2019-01-17 Sukces nienawiści

Prawdziwi Polacy (nie zasługują by pisać o nich z dużej litery), ci prawdziwi polacy, bogobojni, patrioci, zwolennicy dobrej zmiany mogą odtrąbić sukces. Ich znienawidzony wróg ustąpił z funkcji prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dopięli swego.

 Zginął człowiek na 27 finale WOŚP. Nienawiść, hejt, opluwanie, znieważanie przyniosło owoce. Może częściowo właśnie dlatego zginął. Jurek Owsiak powziął dlatego tak ważną decyzję, myśląc, że jak ustąpi z funkcji prezesa nie dojdzie do kolejnych dramatycznych wydarzeń.

27 lat temu Jurek Owsiak wpadł na pomysł pomocy innym. Zaangażował się w akcję. Pociągnął za sobą innych. Setki tysięcy ludzi jako wolontariusze zbierało pieniądze na pomoc dla dzieci i starszych ludzi. WOŚP zebrała około 1 milarda złotych. Te pieniądze trafiły do szpitali, gdzie za ich pomocą ratowano życie ludzkie. Jurek Owsiak wymyślił akcję, której może nam pozazdrościć cały świat. I tak jest.  

Przez cały ten czas niestety spotykał się z krytyką, hejtem, nienawiścią i to ze strony polaków. Ludzi, dla których wartości chrześcijańskie są podobno bardzo bliskie, podobno żyją według nich. Zazdrosny kler dokładał swoją cegiełkę do nienawiści. Zaślepieni nienawiścią nie widzą, że to co robi WOŚP jest bliżej człowieczeństwa niż oni sami i ich czyny. Jurek Owsiak z WOŚP nie tylko zbierał pieniądze ale co również ważne mobilizował ludzi do działania, do pomocy, starał się łączyć ludzi a nie dzielić. A teraz takie wielkie dzieło jest zagrożone, bo kto jak nie on może dalej prowadzić WOŚP.

2019-01-15 Smutek i żal

Zamiast radości, szczęścia z okazji 27 finału WOŚP jest tragedia. Zmarł człowiek, zdradziecko zaatakowany.
Tak się może kończyć spirala nienawiści, do łże elit, kanalii, gorszego sortu.
Wczoraj stawiłem się po 18 w Bielsku-Białej na manifestacji przeciwko przemocy i nienawiści. Zjawili się tam ludzie, którzy w ciszy protestowali przeciwko właśnie nienawiści, ale przyszli oddać również hołd zmarłemu prezydentowi Gdańska Panu Pawłowi Adamowiczowi.

2019-01-12 Inni również piszą

Wzorując się na artykule, do którego się odnoszę, łechcąc megalomanię, swoją oczywiście, to jestem już na takim etapie wspaniałości, że już inni piszą o mnie. Chcą się podpiąć pod moją sławę? Czy tak jak ktoś, kto staje przy gwieździe i zaczynają o nim pisać i staje się celebry tą. Czy o to chodzi? Ważne aby mnie nie przyćmić!!! Najsampierw ja, FrytkaPunk.

Ach, podskoczyło mi ego, kompleksy zlikwidowane, i wcale nie musiałem kupować dużego i drogiego samochodu, i nie musiałem nikogo zbesztać,  nie musiałem ulżyć na bogu ducha winnym człowieku, wystarczyła wiedza, piszą o mnie, ha, ha, ha.

A tak zupełnie na poważnie, kolega Sebastian na swojej stronie poszedł, ach poszedł daleko. Nie wiem co oni tam palą czy piją w Wapienicy, ale najwyższy czas zmienić dealera. Na zdrowie Wam to wyjdzie, a i mnie palma nie będzie odbijać. Skromniej proszę o mnie. Nie trzeba aż tak mocno:)  Cholera, a miało być na poważnie. Więc krótko, Sebastian, skrobnął na swojej stronie kilka słów na temat mojego 10-lecia w jaskiniach, jak zwykle w swoim wielkim stylu, wszak on Ci erudyta pełną, że tak napiszę za przeproszeniem grubiańsko, gębą. I rozniosło się po necie… Ech… (Link do artykułu).

A tym co się nie chce szwendać po internecie, zrzut ekranu poniżej:

20190112piszainni

27 finał WOŚP pomimo negatywnej nagonki

Dzisiaj po raz 27 gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Po raz 27 większość Polaków łączy się w szczytnym celu. Napisałem większość, bo niestety są tacy, którzy są, pal ich licho, jeśli ograniczają się do milczenia, nie wrz20190113wosp
ucają pieniędzy. Ale są tacy, którzy negują WOŚP, i nie kończą na negacji. Są tacy co plują, szydzą, oczerniają. Tak są tacy ludzie. Najczęściej zwą siebie katolikami, chrześcijanami, patriotami i tak dalej. Są wśród nich tacy, którzy nie cofną się przed nikczemnością. Jeden z takich aktów nikczemności miał miejsce kilka dni temu na falach telewizji narodowej, tej antysemicko-faszyzująco-narodowo-katolicko-patriotycznej. Według autorki satyra miała zohydzić WOŚP i Jurka Owsiaka. Miała zdyskredytować dorobek WOŚP. Takiego czegoś można się spodziewać tylko po prawicy, tej która tak głośno krzyczy o wartościach chrześcijańskich, tej która tak podobno miłuje bliźniego. I tylko pośród podobnych do siebie wzbudziła poklask i zachwyt.

Co za swołocz chce się napisać. Co za upadek jakichkolwiek zasad moralnych. Ale w niedzielę pójdą do swoich i ci ich rozgrzeszą.

Ale na przekór im wszystkich WOŚP będzie grać dalej i robić dla bliźnich więcej niż ta prawicowa banda. WOŚP będzie otwierał serca i portfele, będzie jednoczył ludzi w szczytnym celu: bezinteresownym pomaganiu innym.

2019-01-11 Jeszcze nie zapomniałem o dobrej zmianie

Dawno nic nie napisałem na temat dobrej zmiany. Nic się nie zmieniło. Nic dobrego na ich temat nie można napisać, a wręcz odwrotnie. Tematów na artykuły jest bardzo wiele, o kłamstwach rządzących, o służbach wykorzystywanych do niecnych celów, o znieważaniu ludzi, o zgodzie rządzących na faszyzm, o bizantyjskim przepychu, o korupcji, o kolejnych „misiewiczach”, o warcholstwie, o niszczeniu prawa etc. Przepraszam, jest kilka pozytywów. Gdy dobra zmiana przegrała z Unią Europejską czy ze Światem i musiała się wycofywać z forsowanych przez siebie zmian. Np. z ustawy o IPN, gdy chcieli ścigać za mówienie prawdy, że Polacy również mordowali Żydów w trakcie II Wojny Światowej. Drugi raz gdy dobra zmiana musiała się wycofać, pomimo, że przez wiele miesięcy trąbili, że nikt (czytaj: Unia Europejska) nie będzie nam narzucał jak ma wyglądać system prawny, ze zmiany w Sądzie Najwyższym. I Pani Gelsdorf jest dalej Prezesem Sądu Najwyższego.

Kady dzień przynosi kolejne sensacje z rządów dobrej zmiany. I nie są to informacje pozytywne. Głupota, ignorancja, buta, chamstwo, brak kultury, tymi słowy można pokrótce określić to co ta banda kolesi sobą reprezentuje. I co jest najstraszniejsze, mają wciąż duże poparcie w społeczeństwie. Ale tym samym to społeczeństwo samo sobie wystawia ocenę, jakie jest, skoro uważa, że tacy ludzie mogą ich reprezentować, nimi rządzić. Biada narodowi, które jest głupie i głupich wybiera. Ale dzięki programowi 500+, głupich przybywa, chociaż jak wskazują statystyki, program, który miał zwiększyć dzietność już nie działa, nie przybywa więcej dzieci. Czyżby głupich nie było aż tak wielu?

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.