^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy

2018-10-16 Marsz Równości w Lublinie

W ostatnią sobotę (13.20.2018 roku) w Lublinie odbyła się Marsz Równości. A miał się nie odbyć. Marsz odwołał prezydent z nadania PO. Sąd Okręgowy podtrzymał argumentację prezydenta, że może być zagrożone życie uczestników marszu, ponieważ środowiska Patriotyczne – czytaj rasistowskie, homofoniczne, (nieformalne bojówki pis) zapowiedziały kontrmanifestację.

Dopiero Sąd Apelacyjny potwierdził, że manifestowanie jest niezbywalnym prawem obywatela i Państwo musi stanąć na wysokości zadania i umożliwić manifestowanie wszystkim swoich przekonań, jeżeli oczywiście są one zgodne z prawem. I o dziwo odpowiednie służby stanęły na drodze kiboli,  onr. Policjanci użyli siły wobec osób przeszkadzającym Marszowi Równości.

Jestem tym bardzo zaskoczony. Dotychczas to było tak, że policja na usługach jedynej słusznej partii, bo to już nie jest policja państwowa, tylko partyjna, ochraniała rasistów, faszystów, antysemitów, homofonów, aby mogli spokojnie bić swoich przeciwników. Bo wszak oni (ci przeciwnicy) nie są zwolennikami dobrej zmiany, więc bicie ich nie jest przemocą lecz wyłącznie wyrazem frustracji, niezadowolenia.

W Lublinie było jednak inaczej. Agresywni patrioci, prawdziwi Polacy, potomkowie żołnierzy niezłomnych itd., itd., spotkali się z reakcją policji. Ponad dwudziestu zostało nawet zatrzymanych. W pierwszej chwili myślałem, że to jest opis sytuacji sprzed trzech lat, a jednak nie. To była relacja z października 2018 roku. To może wyszło, że ktoś rozkazów nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wyszło na opak. Głowy chyba polecą. Zamiast pedałów, i całego tego dziwnego oszołomstwa zamknięto prawdziwych polaków. Tak się nie godzi. Tak się nie robi. Pozwalaliście bandytom przez dwa lata z okładem na wszystko a teraz im zabranianie? Pełen sprzeczności przekaz płynie z Nowogrodzkiej, można li bić pedała, ciapatego, Żyda, brudasa (czytaj Punka) czy jednak nie?

Przyjedzie czas, że za to również odpowiecie, tak towarzysze z partii Pieniądze i Stołki. Każda dyktatura kiedyś się kończy, każdy reżim kiedyś upada i odpowiedzialni ponoszą karę.

2018-10-15 Zupełny odlot

Przechodziłem koło telewizora i usłyszałem wypowiedź towarzysza Suskiego z jedynie słusznej partii. Zachwalał on zakup lotniska w Radomiu. Jego argumentacji za zakupem lotniska nie sposób odmówić polotu: większość polaków lata do południowej części Europy lub Afryki. W związku z tym umiejscowienie lotniska na południu Polski, w Radomiu, przeniesienie tam ruchu z Okęcia w Warszawie, sprawi, że będą mieli pasażerowie bliżej do celu podróży, będą krócej lecieć. Towarzysz Suski nie wspomniał, że np. z Warszawy będę pasażerowie jechać dodatkowe około 100 kilometrów np. samochodem.

A może lepiej przenieś lotnisko do Zakopanego. Stamtąd będzie jeszcze bliżej na południe Europy. A może połączyć to nowe lotnisko z „odzyskaną” perłą, kolejką na Kasprowy Wierch. Np. kolejka wywoziłaby pasażerów na Kasprowy, tam by się zrobiło pas startowy, i samolot miałby do pokonania mniejszą wysokość wznoszenia. Oszczędności z tego tytułu niewątpliwie pokryłoby szybko budowę lotniska w Tatrach. A ile kolegów z partii Pieniądze i Stołki mogłoby zasiąść na kolejnych, na pewno wysoko opłacanych stanowiskach? Kadry w tej partii mają wysoko wykształcone: może jakiegoś akwarystę, może aptekarza, a może pielęgniarkę? Na pewno będzie dobry, skoro będzie z Waszej partii.

Gdy słyszę wypowiedzi takie jak towarzysza Suskiego, to jestem coraz bardziej pewny, że jedynym kryterium kwalifikacji przy rekrutacji do tej wspaniałej partii jest być wiernym zasadzie: bierny, mierny, ale wierny.

2018-09-18 Wykluczanie ze zjednoczonej Europy

Przy wspólnym stole jakim jest Unia Europejska dobra zmiana zachowuje się jak ten prowincjonalny chłop, co nie przestrzega zasad, ale żreć za darmo chce (co za wstyd). Pieniądze dobra zmiana pobiera z z Unii, wydaje, chwali się nie swoimi sukcesami. Ale wszystko do czasu.

Jeżeli nawet nie zostanie wyprowadzeni z Unii przed dobrą zmianę i ich prezydenta, którzy nie kryją, że Unia im się nie podoba, to zostaniemy z niej wykluczeni za łamanie podstawowych zasad, filarów na których stoi Unia Europejska. Jednym z nich jest przestrzeganie prawa. O przestrzeganiu prawa w Polsce już wiele zostało napisane. Jest łamane nagminnie, włącznie z konstytucją. Została zniszczona niezależność władzy sądowniczej od wykonawczej i ustawodawczej. Obecne organy, instytucje związane z wymiarem sprawiedliwości są w większości obsadzone przez aparatczyków partyjnych, ludzi bez kręgosłupa moralnego, posłusznych, często nieudolnych, przez takich, którzy nie mają moralnego prawa zasiadać na tych stanowiskach. Zawładnięcie przez dobrą zmianę Krajowej Rady Sądowniczej (KRS) przyniosło skutek bardzo negatywny. Ta instytucja została zawieszona w Europejskiej Sieci Rad Sądowniczych (ENCJ). Rady innych krajów nie chcą współpracować z KRS ponieważ uznają ją za narzędzie rządu dobrej zmiany.

Przeciętnego Kowalskiego to nie interesuje. Ważne aby była kiełbasa i piwo na sobotni grill, aby disco polo grało i była zabawa. A konsekwencje w skali makro będą wielkie: Europa przestanie uznawać wyroki sądów dobrej zmiany, sądy innych krajów nie będą ufać systemowi sprawiedliwości dobrej zmiany, nie będą miały miejsca ekstradycje do Polski. W skali mikro, to Kowalskiego może dotknąć, gdy nie będzie się zgadzał z wyrokiem sądu dobrej zmiany, a nie będzie miał się gdzie odwołać, np. do Strasburga.

Polexit się zaczyna. Wszystko przez dobrą zmianę. Ruina Polski przed nami. Poza Unią Europejską będziemy nikim, satelitą Rosji. Komu służy dobra zmiana? Komu służy prawo i sprawiedliwość? Odpowiedź narzuca się sama. Taka trochę inna Targowica.

2018-09-21 Kolejna porcja wstydu

Przykład wstawania Polski z kolan według dobrej zmiany.

Pomimo, że stoi na zdjęciu, pytam się jak niżej jeszcze można upaść?

Nie dla wszystkich krzeseł starczyło.

20180921dudapodpisuje

Żródło: Wyborcza.pl Andrzej Duda podpisuje deklarację współpracy. Oficjalne wizyta prezydenta RP w USA. Waszyngton, Biały Dom, Gabinet Owalny, 19 września 2018. Fotografia z oficjalnego profilu prezydenta Stanów Zjednoczonych (@potus)

 

Słownik dobrej zmiany: K - jak Kompetencje

K jak Kompetencje, (kompetencje do rządzenia, zarządzania, decydowania, kierowania).

Od 2015 roku słowo Kompetencje nabrało całkowicie nowego znaczenia. Dotychczas uwarzono za kompetentną osobę, taką która posiada odpowiednią wiedzę, ma należyte doświadczenie i jest predysponowana do np. pełnienia jakiejś funkcji, zarządzania firmą, zespołem osób, zasiadania w radzie nadzorczej jakiejś instytucji czy firmy. Od prawie trzech lat dobra zmiana na wszelkiego rodzaju możliwe posady czy to w zarządach spółek państwowych, w radach nadzorczych, organach publicznych, w strukturach władzy sądowniczej , mediach publicznych wsadza osoby, które w normalnych czasach nie miałyby żadnej możliwości zajmować takiego czy innego stanowiska. Najlepszym przykładem był towarzysz Misiewicz, który z apteki zaszedł bardzo wysoko. Od jego nazwiska, cały szereg kolejnych „fachowców” nazywa się Misiewiczami. Do końca 2015 roku w przypadku rad nadzorczych czy to zarządów spółek, przy wyborze kierowano się konkursami. Z nimi to pewnie różnie to było. Niekiedy wygrywał ten co miał wygrać. Ale od końca 2015 roku w większości konkursów nie ma, obsadzane są stołki „w innym trybie”. I tak na ważnych stanowiskach zasiadają osoby, dla których w nocy zmienia się statuty, bo nie mają nawet wymaganego wyższego wykształcenia. Inny ciekawy przykład, to pani, przeciwniczka aborcji (tylko w tym jest kompetentna), zasiada w radzie nadzorczej spółki zajmującej się chyba produkcją części do samochodów. Do „naprawy” wymiaru sprawiedliwości kieruje się osoby, które wcześniej miały dyscyplinarki, które miały problem z funkcjonowaniem zgodnie z prawem czy regulaminami. Generalnie osoby z dobrej zmiany to sami „fachowcy”. Najprawdopodobniej przy ich wyborze partia kieruje się  znanym kryterium: mierny, bierny ale wierny. Jak wódz wskazał, to musi to być najlepszy wybór.

A pieniążki płyną do nich szeroką strugą. To nic, że nie znają się na niczym, partia ich wskazała, więc na pewno są kompetentni. To jest ta dobra zmiana. Tylko jak na tym Polska i my wyjdziemy? Polska w ruinie dopiero przed nami.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.