^Powrót na górę

Linki

2018-05-12 Systen trwa, cisza i brak perspektyw

Trochę się czuję jak po stanie wojennym. System trwał, była cisza, brak perspektyw. Teraz system też trwa. Jest cisza, bo niemrawe odgłosy sprzeciwu są niesłyszalne, doskonale tłumione przez media reżimowe. Brak perspektyw, że znajdzie się ktoś kto oddolnie pokieruje przeciwnikami reżimu, kto pobudzi nas do czynu, kto ruszy kamieniem, który wywoła lawinę obalającą reżim pis-u.

Odchodząc trochę od tematu to według ostatnich notowań na pierwszym miejscu jest następująca interpretacja skrótu pis: Pieniądze i Stołki.

Obalenie reżimu widzi mi się tak, że w wolnych, demokratycznych wyborach zjednoczona opozycja uzyskuje przewagę, bierze większość w parlamencie, dalej zjednoczona osądza pis, osądza i zgodnie z rzeczywistym prawem skazuje wszystkich winnych z pisu, ładuje ich do więzienia za łamanie prawa, za niszczenie demokracji, za niszczenie państwa prawa, za demolowanie narodu, za populizm, za kłamstwa, za sprzeniewierzanie państwowych środków itd. Ale jestem realistą. Nie widzę nikogo, kto byłby do tego zdolny. Grzesiu? Katarzyna? Ryszard? Oni są niezdolni do niczego konstruktywnego. Ich działania, wydaje mi się, że wspaniale obrazuje refren piosenki Dezertera pt. "Koalicja":

Rząd i opozycja, to najlepsza koalicja
Nierozłączna i niepokonana
Rząd i opozycja, to najlepsza koalicja
Zawsze stabilna, niezachwiana

Po tej opozycji nic wielkiego nie można się spodziewać i stąd wynika mój defetyzm, brak perspektyw. I tak będę musiał płynąć wraz z innymi, w nurcie katolicko-narodowo-patriotycznym aż wrak jakim będzie Polska osiądzie na mieliźnie spowodowanej światową recesją. Dopiero wtedy co poniektórym otworzą się oczy, gdy trzeba będzie iść na własnych nogach, gdy za 500+ nie zamówisz taksówki, bo wezmą ci 1000+.

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.