^Powrót na górę

O mnie

2021-12-07 Zgryzoty jarka

Gdyby sądy były nasze, gdyby wydawały wyroki takie jakich oczekujemy, nie doszłoby do takiej sytuacji, że muszę Sikorskiemu na podstawie wyroku zapłacić 46 tysięcy złotych za ogłoszenie w prasie, w którym mam go przeprosić za nazwanie zdrajcą dyplomatycznym – pewnie myśli towarzysz jarosław. Nie doszłoby do tego, że totalna opozycja może mi wytykać, że nie przestrzegam wyroku sądu i sam nie zamieściłem ogłoszenia.

Winą za to obarczam zbyszka zero. Sześć lat robi reformę a wyroki dalej nie zapadają wszędzie takie jakich oczekujemy. To dramat, pewne myśli dalej towarzysz jarosław. Nie po to rządzę aby przegrywać sprawy i płacić pieniądze zdrajcom. Trzeba reformie nadać szybszy bieg. Na nic nam TSUE, na nic nam kary, a wygrana musi być po naszej stronie.

A może przywołać do porządku mateusza – pinokia. Sprzedał działkę 20 razy drożej niż kupił. Niech się podzieli z wodzem i da kasę na tego zdrajcę, bo jak nie da to zbyszek mu prokuratora wyśle. Na pewno się coś znajdzie przy tej działce, wszakże jakieś chyba matactwa tam były…

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.