^Powrót na górę

Punk

2020-03-20 Propaganda działa

Teraz już bardzo widoczne jak 2 miliardy złotych potrzebne były mediom narodowym, reżimowym. W dobie gdy w szpitalach nie ma odpowiedniego sprzętu aby chronić życie ludzkie, gdy zaczynają mieć miejsce społeczne zbiórki pieniędzy, darowizny aby kupić do szpitali niezbędne tam maseczki, gogle, stroje ochronne, respiratory, konieczna jest propaganda która elektoratorowi dobrej zmiany wmówi, że wszystko jest ok, że rząd działa, że wspiera społeczeństwo, że daje dużo kasy na wsparcie firmom itd. Kolejny wielki szwindel za nasze pieniądze. A prawda jest straszna. Od połowy stycznia, do początku marca wspaniały rząd z naczelnikiem i pisowskim produktem prezydentopodobnym nie zrobił praktycznie nic aby mieć rezerwy choćby sprzętu ochronnego. Dostawy w ilości 1000 sztuk do konkretnego szpitalu to jakaś hucpa. Co to jest 1000 sztuk? Nic, kropla w morzu potrzeb.

Towarzysz premier, mówił w mediach, że na lotniskach będą sprawdzani pasażerowie lądujących samolotów. Tydzień później osoby zgłaszają, że na lotniskach nikt ich nie kontrolował, sprawdzał. Nic to. Ważne, że media reżimowe informują, że takie kontrole są.

W związku z epidemią, rada gabinetowa nie mogła się spotkać w sprawie epidemii. To już nie jest kabaret. Dopiero udało im się spotkać następnego dnia. Nie potrafią korzystać z nowoczesnych technologii, z wideokonferencji? Nie, że nie potrafią, nie mogą. Bo od czasu przejęcia władzy zniszczyli wszystkie ku temu powołane służby (choćby Rządowe Centrum Bezpieczeństwa).

Pakiet wsparcia dla firm zacznie działać od kwietnia. A co w tym czasie? Najważniejszy przekaz mediów reżimowych, będą dopłaty dla pracowników. A co z pracodawcami? Pal ich licho, myśli dobra zmiana, oni nie głosują na nas. A jak ci pracodawcy padną, to na ich miejsce wyślemy naszych specjalistów. Wtedy to kraj powstanie z kolan.

 

P.S.

Według najnowszych sondaży przeproawdzonych na zlecenie telewizji reżimowej już 114,5 procent obywateli pozytywnie ocenia działania rządu w sprawie koronawirusa.

Login Form

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.