^Powrót na górę

Antybog czyli osobiste wpisy

2018-10-30 Witajcie w średniowieczu

20181030teczowypiatek
Tęczowy piątek w szkołach nie podoba się między innymi klerowi, narodowcom, prawicowcom. Nie podobają im się zajęcia o tolerancji, wzajemnym zrozumieniu, na temat że każdy może być inny, ale wszyscy są równi. Że wśród nas są ludzie o różnej orientacji seksualnej. Że im też należą się takie same prawa jak każdemu obywatelowi tego kraju.

I w ramach rekompensaty zamiast tęczowego piątku może będzie czarny facet w sukience, z bogiem na piersi, i może pedofil, bo ze statystyk wynika, że 600 księży w tym kraju to potencjalni pedofile. W tak wielkim skrócie: według akolitów dobrej zmiany ukryty pod sutanną pedofil jest lepszy od mówiącego o tolerancji homoseksualisty. Ot dobra zmiana. Witajcie w średniowieczu.

2018-10-15 Zupełny odlot

Przechodziłem koło telewizora i usłyszałem wypowiedź towarzysza Suskiego z jedynie słusznej partii. Zachwalał on zakup lotniska w Radomiu. Jego argumentacji za zakupem lotniska nie sposób odmówić polotu: większość polaków lata do południowej części Europy lub Afryki. W związku z tym umiejscowienie lotniska na południu Polski, w Radomiu, przeniesienie tam ruchu z Okęcia w Warszawie, sprawi, że będą mieli pasażerowie bliżej do celu podróży, będą krócej lecieć. Towarzysz Suski nie wspomniał, że np. z Warszawy będę pasażerowie jechać dodatkowe około 100 kilometrów np. samochodem.

A może lepiej przenieś lotnisko do Zakopanego. Stamtąd będzie jeszcze bliżej na południe Europy. A może połączyć to nowe lotnisko z „odzyskaną” perłą, kolejką na Kasprowy Wierch. Np. kolejka wywoziłaby pasażerów na Kasprowy, tam by się zrobiło pas startowy, i samolot miałby do pokonania mniejszą wysokość wznoszenia. Oszczędności z tego tytułu niewątpliwie pokryłoby szybko budowę lotniska w Tatrach. A ile kolegów z partii Pieniądze i Stołki mogłoby zasiąść na kolejnych, na pewno wysoko opłacanych stanowiskach? Kadry w tej partii mają wysoko wykształcone: może jakiegoś akwarystę, może aptekarza, a może pielęgniarkę? Na pewno będzie dobry, skoro będzie z Waszej partii.

Gdy słyszę wypowiedzi takie jak towarzysza Suskiego, to jestem coraz bardziej pewny, że jedynym kryterium kwalifikacji przy rekrutacji do tej wspaniałej partii jest być wiernym zasadzie: bierny, mierny, ale wierny.

2018-10-16 Marsz Równości w Lublinie

W ostatnią sobotę (13.20.2018 roku) w Lublinie odbyła się Marsz Równości. A miał się nie odbyć. Marsz odwołał prezydent z nadania PO. Sąd Okręgowy podtrzymał argumentację prezydenta, że może być zagrożone życie uczestników marszu, ponieważ środowiska Patriotyczne – czytaj rasistowskie, homofoniczne, (nieformalne bojówki pis) zapowiedziały kontrmanifestację.

Dopiero Sąd Apelacyjny potwierdził, że manifestowanie jest niezbywalnym prawem obywatela i Państwo musi stanąć na wysokości zadania i umożliwić manifestowanie wszystkim swoich przekonań, jeżeli oczywiście są one zgodne z prawem. I o dziwo odpowiednie służby stanęły na drodze kiboli,  onr. Policjanci użyli siły wobec osób przeszkadzającym Marszowi Równości.

Jestem tym bardzo zaskoczony. Dotychczas to było tak, że policja na usługach jedynej słusznej partii, bo to już nie jest policja państwowa, tylko partyjna, ochraniała rasistów, faszystów, antysemitów, homofonów, aby mogli spokojnie bić swoich przeciwników. Bo wszak oni (ci przeciwnicy) nie są zwolennikami dobrej zmiany, więc bicie ich nie jest przemocą lecz wyłącznie wyrazem frustracji, niezadowolenia.

W Lublinie było jednak inaczej. Agresywni patrioci, prawdziwi Polacy, potomkowie żołnierzy niezłomnych itd., itd., spotkali się z reakcją policji. Ponad dwudziestu zostało nawet zatrzymanych. W pierwszej chwili myślałem, że to jest opis sytuacji sprzed trzech lat, a jednak nie. To była relacja z października 2018 roku. To może wyszło, że ktoś rozkazów nie potrafi czytać ze zrozumieniem i wyszło na opak. Głowy chyba polecą. Zamiast pedałów, i całego tego dziwnego oszołomstwa zamknięto prawdziwych polaków. Tak się nie godzi. Tak się nie robi. Pozwalaliście bandytom przez dwa lata z okładem na wszystko a teraz im zabranianie? Pełen sprzeczności przekaz płynie z Nowogrodzkiej, można li bić pedała, ciapatego, Żyda, brudasa (czytaj Punka) czy jednak nie?

Przyjedzie czas, że za to również odpowiecie, tak towarzysze z partii Pieniądze i Stołki. Każda dyktatura kiedyś się kończy, każdy reżim kiedyś upada i odpowiedzialni ponoszą karę.

2018-09-21 Kolejna porcja wstydu

Przykład wstawania Polski z kolan według dobrej zmiany.

Pomimo, że stoi na zdjęciu, pytam się jak niżej jeszcze można upaść?

Nie dla wszystkich krzeseł starczyło.

20180921dudapodpisuje

Żródło: Wyborcza.pl Andrzej Duda podpisuje deklarację współpracy. Oficjalne wizyta prezydenta RP w USA. Waszyngton, Biały Dom, Gabinet Owalny, 19 września 2018. Fotografia z oficjalnego profilu prezydenta Stanów Zjednoczonych (@potus)

 

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.