^Powrót na górę

Historia, relacje, recenzje

TILT Najmniejszy koncert świata

środa, 23 lutego 2011 11:07 FrytkaPunk


W moje ręce dostała się książko-płyta, a dokładnie wydany na płycie DVD w ładnej książkowej oprawie koncert zespołu Tilt. O płycie dowiedziałem się przypadkowo słuchając jedynego normalnego radia, takiego co nie ma-ryja tylko twarz czyli radiowej Trójki. Podczas jednej audycji w studio był Tomasz Lipiński, lider Tiltu.

Płytkę wrzuciłem do odtwarzacza nie zapoznając się wcześniej ze spisem utworów. Po przesłuchaniu i oglądnięciu nie jestem za bardzo zadowolony. Jestem zwolennikiem punkowej wersji Tiltu, a koncert jest w tonacji mało przypominajęcej punk. Szczególnie jest to słyszalne w utworze Blokada Czad. Jak sama nazwa wskazuje powinien to być czad, a do czynienia się ma z mało żywiołową interpretacją bardzo zbliózną do wersji z płyty, równie bezpłciowej. Na płycie jest kilka nowych utworów, których wcześniej nie słyszałem. Płyta kończy się Centralą, pamiętnym utworem Brygady Kryzys.

Płytę warto mieć, nie często są wydawane materiały na DVD. Jednak nie jest to koncert który będzie często słuchany przeze mnie. Mam lepsze wersje, stare ale jare.

Licznik odwiedzin

sigplus

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.