^Powrót na górę

DEZERTER

2018-07-03 Jutro definitywny koniec prawa w Polsce

Już jutro zostanie zdemontowany do końca trójpodział władzy w Polsce. Od jutra to już będzie prawdziwa IV Rzesza. Wódz będzie mógł wszystko.

Jutro zostanie złamana konstytucja, i tu nie ma żadnych wątpliwości jak w przypadku Trybunału Konstytucyjnego. Dobra zmiana, aktem niższej rangi jakim jest ustawa chce zmienić zapisy Konstytucji, tj. Artykuł 183, i usunąć ze stanowiska, skrócić sześcioletnią kadencję Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego.

I tak jak w przypadku innych ustaw pisanych na kolanie przez dobrą zmianę, tak i o tej wszyscy mówią jednym głosem, jest niekonstytucyjna, łamie prawo. Mówią tak nie tylko Polacy, ale również instytucje, właściwe organy na całym świecie. Dobra zmiana wie jednak lepiej. Prze do przodu, niszczy system prawa. Niszczy również zaufanie obywatela do Państwa.

Bo proszę sobie wyobrazić, że od jutra nie będzie nikt miał pewności, że prawo jest przestrzegane, że funkcjonuje domniemanie niewinności, że prawo nie będzie działało wstecz, że w ciągu jednego dnia dobra zmiana będzie mogło na szybko przepchnąć całą ustawę przez swój cyrk, ich notariusz to podpisze, i z każdego będzie można zrobić bandytę.

Młodzi zaczynają protestować, bo boją się cenzury w Internecie. Bardzo dobrze, że wyciągnęliście swoje nosy ze smartfonów  i komputerów. Tylko, niestety większość Was nie widzi, że łamane są teraz wasze podstawowe prawa, do wolności, do demokracji, do wolnych, niezależnych sądów, do swobody wypowiedzi. Bo już jutro jakiś zbir z glejtem od dobrej zmiany będzie mógł zrobić z Wami wszystko co będzie chciał.

Przypomnijcie sobie Sebastiana, kierowcę małego samochodu z Oświęcimia, przeciw któremu stanęło całe państwo dobrej zmiany, wraz z reżimowymi mediami. Chłopak był niewinny, a przeciw niemu poruszona została cała machina reżimu. Od jutro to może być każdy z nas, nawet TY!

Copyright © 2013. www.FrytkaPunk.pl  Rights Reserved.